574 Halsband med hängsmycke 18K Guld 1900-tal
Halslänk med hjärtformad fotogömma tillverkad av 18K Guld.
Länk stämplad: Balestra 750
Längd länk: 42 cm
Total vikt: 5,64 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Necklace with pendant 18K Gold 1900s
Necklace with heart-shaped photo hide made of 18K Gold.
Link stamped: Balestra 750
Link length: 42 cm
Total weight: 5.64 grams
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |