492 Nils Gunnarsson Träfigurer 1940/50-tal (2 st)
Två stycken snidade träfigurer tillskrivna Nils Gunnarsson
Otydligt signerad, en till synes osignerad
Höjd: 11-15,5 cm
Nils Gunnarsson Wooden figures 1940s/50s (2 pcs)
Two carved wooden figures attributed to Nils Gunnarsson
Indistinctly signed, one apparently unsigned
Height: 11-15.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |