580 Armlänk ALTON Silver 1961
Armband tillverkad av silver.
Stämplad: ALTON 1961
Längd: 16 cm
Vikt: 25,1 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Bracelet ALTON Silver 1961
Bracelet made of silver.
Stamped: ALTON 1961
Length: 16 cm
Weight: 25.1 grams
Conditional report: Minor use wear, No other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |