589 Armband / Länk 18K Guld 1900-tal
Armband tillverkad av 18K rött guld.
Stämplad.
Längd: 20 cm
Vikt: 24,2 gram
Bracelet / Link 18K Gold from the 20th century
Bracelet made of 18K red gold.
Stamped.
Length: 20 cm
Weight: 24.2 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 10 000 - 12 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |