333 Bordslampor Bojan Porslin Japan 1900-tal (2 st)
Porslinslampor i porslin med dekor av blomster i underglasyrblått
Sockel / fot i trä och skärmar i textil
Fungerar vid test
Total höjd: 59 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------
Table lamps Bojan Porcelain Japan 20th century (2 pcs)
Porcelain lamps in porcelain with decoration of flowers in underglaze blue
Plinth / foot in wood and screens in textile
Works when tested
Total height: 59 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.