291 Väska The Bridge 1900-tal
Axelremsväska från The Bridge med handtag
Tillverkad i läder med lås och beslag i mässing
Två ytterfack och fyra stycken invändiga fickor
Märkt: The Bridge
Höjd: 37 cm
Bredd: 27 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------
Shoulder strap bag "The Bridge" 20th century
Shoulder strap bag from The Bridge with handle
Made of leather with brass lock and fittings
Two outer compartments and four inner pockets
Labeled: The Bridge
Height: 37 cm
Width: 27 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.