382 Maria Vinka Textil "Länk" 295X148 IKEA 1999
Tyg/metervara "Länk" designad av Maria Vinka för IKEAs PS kollektion
Märkt: PS Länk, Maria Vinka 1999
Mått: 295 x 148 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar
Maria Vinka Textile "Link" 295X148 IKEA 1999
Fabric/product by the meter "Länk" designed by Maria Vinka for IKEA's PS collection
Marked: PS Länk, Maria Vinka 1999
Dimensions: 295 x 148 cm
Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |