302 Luftgevär "Meteor" BSA Guns Ltd UK 2000-tal
Luftgäver med kikarsikte "BSA Deerhunter" 4x92
Kaliber 4,5 mm
Licensfritt
Längd: 106 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Air rifle "Meteor" BSA Guns Ltd UK 2000s
Air gun with scope "BSA Deerhunter" 4x92
Caliber 4.5 mm
License free
Length: 106 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |