469 Lillemor Bokström Glasfat 2000
Unikt glasfat med stativ i trä
Dekor av blommor i polykroma färger mot blå bakgrund
Signerad: Lillemor Bokström
Daterad: 2000
Höjd: 33 cm
Diameter: 30,5 cm
Lillemor Bokström Glassware 2000
Unique glass dish with wooden stand
Decoration of flowers in polychrome colors against a blue background
Signed: Lillemor Bokström
Dated: 2000
Height: 33 cm
Diameter: 30.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |