531 Samling Barbie & Tillbehör Mattel 1900-tal

3922a_8dc78e164d282fd_med.jpeg
  • 3922a_8dc78e164d282fd_sm.jpeg
  • 3922b_8dc78e166cb2fbb_sm.jpeg
  • 3922c_8dc78e168f7b05f_sm.jpeg
  • 3922d_8dc78e1718a42b3_sm.jpeg

Samling bestående av 2st dockor varav den ena Ken och den andra Barbies bästa kompis Midge.

Varierande årtal.

Märkta: Mattel

Medföljer även övriga accessoarer & kläder enligt bild.

Höjd: 29-31 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Collection Barbie & Accessories Mattel 20th-century

Collection consisting of 2 dolls, one Ken and the other Barbie's best friend Midge.

Varying years.

Marked: Mattel

Also includes other accessories & clothes as shown.

Height: 29-31 cm

Condition report: Minor wear and tear, No other remarks.

    Värdering1 500 - 2 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK