262 BLOMBORD med Fontän1900-tal
Blombord med mosaik, tre plan för blommor.
Tillbehör medföljer.
Längd: 75 cm
Bredd: 61 cm
Höjd: 59 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad. Mindre åldersrelaterat slitage, inga övriga anmärkningar.
FLOWER TABLE with Fountain 20th-century
Flower table with mosaic, three levels for flowers.
Accessories included.
Length: 75 cm
Width: 61 cm
Height: 59 cm
Condition report: Not functionally tested. Minor age-related wear, no other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |