269 Monica Förster Fåtölj "Spoon High" Offecct 2000-tal
Snurrfåtölj med centralfot i kromad metall
Textilbeklädd och stoppad sits
Etikettmärkt: Offecct
Höjd: 92 cm
Sitthöjd: 40 cm
Bredd: 66 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, ställvis slitage på klädsel, inga övriga anmärkningar
Monica Förster Fåtölj "Spoon High" Offecct 2000-tal
Swivel loungechair with central foot in chromed metal
Textile covered and padded seat
Labeled: Offecct
Height: 92 cm
Seat height: 40 cm
Width: 66 cm
Condition report: Minor wear and tear, occasional wear on upholstery, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |