271 Gunilla Allard Soffa "Cinema" Lammhults 2000-tal
Soffa med stomme av förkromat stålrör och sits med nosag
Fasta och helstoppade dynor med formgjuten kallskum
Röd tygklädsel och armlän försedd med rött läder
Märkt: Lammhults
Höjd: 79 cm Bredd: ca. 160 cm Djup: ca. 70 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Gunilla Allard Sofa "Cinema" Lammhults 2000s
Sofa with frame of chrome-plated steel tube and seat with nosag
Firm and fully padded cushions with molded cold foam
Red fabric upholstery and armrests fitted with red leather
Marked: Lammhults
Height: 79 cm
Width: approx. 160 cm
Depth: approx. 70 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 2 000 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |