487 Matz Borgström Skulptur Glas Transjö 1996
Glaskonstnär född 1954.
Skulptur tillverkad i opakt och grått glas i cylindrisk form.
Signerad: Matz B 96-35-T
Höjd: 50 cm.
Matz Borgström Sculpture Glass Transjö 1996
Glass artist born in 1954.
Sculpture made in opaque and gray glass in a cylindrical shape.
Signed: Matz B 96-35-T
Height: 50 cm.
Condition report: No remarks.
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |