356 Väggkandelaber Louis XVI-stil 1900-tal
Vägghängd kandelaber i gulmetall med tre stycken ljusarmar dekorerade med bladverk och kerub i mitten
Höjd: 36 cm
Bredd: 30 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------
Wall candelabra Louis XVI style 20th century
Wall-hung candelabra in yellow metal with three candle arms decorated with foliage and cherub in the middle
Height: 36 cm
Width: 30 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.