277 Hatthylla Stål 1900-tal
Hatthylla med konsoler och krokar i aluminium, stomme i metallrör
Längd: 360 cm
Djup: 25 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Hat shelf with brackets and hooks in aluminium, frame in metal tubes
Length: 360 cm
Depth: 25 cm
Condition report: Use wear, scratches and marks, no other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |