363 Ljusstakar mässing 1900-tal (3 st)
Tre stycken bordsljusstakar / lampetter i mässing med lod
Plats för ett ljus vardera
Höjd: 18 cm
Bredd: 17 cm
Längd: 28 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, naturlig patina, inga övriga anmärkningar
Brass candlesticks 20th century (3 pcs)
Three table candlesticks / sconces in brass with plumb line
Space for one candle each
Height: 18 cm
Width: 17 cm
Length: 28 cm
Condition report: Age-based wear, natural patina, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |