19 Lars Lerin Akvarell på papper
Signerad: Lars Lerin
"Från Brasilien"
Daterad: 2022
Mått på papper: 58 x 38 cm
"From Brazil"
Dated: 2022
Dimensions of paper: 58 x 38 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 40 000 - 50 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |