31 Lars Lerin Akvarell på papper
"Från Dyngö, Bohuslän"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2021
Mått på papper: 49 x 39,5 cm
"From Dyngo, Bohuslan"
Dated: 2021
Dimensions of paper: 49 x 39,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 60 000 - 80 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |