34 Lars Lerin Tuschlavering / blandteknik på papper
"Lofoten, brygge"
Tuschlavering & blandteknik på papper / Unik.
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1982
Mått på papper: 57 x 38,5 cm
Lars Lerin Ink wash / mixed technique on paper
"Lofoten, pier"
Ink wash & mixed technique on paper / Unique.
Dated: 1982
Dimensions of paper: 57 x 38.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 50 000 - 60 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |