49 Lars Lerin Akvarell på papper
"Kartblad"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1987
Mått på papper: 104 x 74,5 cm
"Map sheet"
Dated: 1987
Dimensions of paper: 104 x 74,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 80 000 - 100 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |