77 Lars Lerin Akvarell på papper
"Kairos utkanter"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1991
Mått bildyta: 43 x 35 cm
Mått inklusive ram: 46 x 38 cm
"The Outskirts of Cairo"
Dated: 1991
Image area dimensions: 43 x 35 cm
Dimensions including frame: 46 x 38 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 35 000 - 40 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |