91 Lars Lerin Torrnålsgravyr
"Kråkskrämma"
Signerad: Lars Lerin
Numrerad: PT / Provtryck
Daterad: 1981
Plåtmått: 33,5 x 25.5 cm
Mått inklusive ram: 48 x 37 cm
Lars Lerin Drypoint engraving
"Scarecrow"
Numbered: PT / Test print
Dated: 1981
Plate dimensions: 33.5 x 25.5 cm
Dimensions including frame: 48 x 37 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |