33 Lars Lerin Akvarell på papper
"Vattendrag, Kalhygge"
Signerad: Lars Lerin
Mått på papper: 105 x 75,5 cm
"Watercourse, Deforestation"
Dimensions of paper: 105 x 75,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 120 000 - 150 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |