78 Lars Lerin Akvarell på papper
Signerad: Lars Lerin
Motiv från Syrien "Amman", Utställd 18 maj – 9 september på Liljevalchs 2018
Daterad: 2017
Omnämnd i boken "En viss mängd ljus" ISBN: 978-91-519-0699-7.
Mått på papper: 149 x 102 cm
Motifs from Syria, "Amman" Exhibited 18 May – 9 September at Liljevalchs 2018
Dated: 2017
Mentioned in the book "A certain amount of light" ISBN: 978-91-519-0699-7.
Dimensions of paper: 149 x 102 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 180 000 - 200 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |