102 Lars Lerin Olja på duk
"Kulle, Gräs-vinter"
Signerad: L Lerin
Mått på duk: 55 x 46 cm
Lars Lerin Oil on canvas
"Hill, Grass Winter"
Signed: L Lerin
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 15 000 - 20 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |