78 Helmtrud Nyström Färglitografi
Konstnär född: 1939
Komposition
Signerad i blyerts: Helmtrud Nyström
Numrerad: 39/125
Daterad: 1984
Mått på bildyta: 29 x 28 cm
Mått inkl ram: 65 x 49 cm
Helmtrud Nyström Color lithography
Artist born: 1939
Composition
Signed in pencil: Helmtrud Nyström
Numbered: 39/125
Dated: 1984
Image area dimensions: 29 x 28 cm
Dimensions including frame: 65 x 49 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |