86 Lage Lindqvist Gouache på papper
"Nya Norrland med sågen"
Sigenrad: L Lindqvist
Mått på bildyta: 44 x34 cm
Mått inkl ram: 69 x 64 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, vågigt papper, inga övriga anmärkningar
Lage Lindqvist Gouache on paper
"New Norrland with the saw"
Victory row: L Lindqvist
Dimensions of picture area: 44 x34 cm
Dimensions including frame: 69 x 64 cm
Condition report: Age-based wear, wavy paper, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |