532 Skor & axelremsväska Colette Italien 1980-tal
Klackskor och axelremsväska i svartlackat kalvskinn, detaljer i röd mocka och gulmetall
Skostorlek: 38
Skor och väska märkt: Colette, made in Italy
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, mindre märken i lacken, inga övriga anmärkningar
Shoes & shoulder bag Colette Italy 1980s
Heeled shoes and shoulder strap bag in black lacquered calfskin, details in red suede and yellow metal
Shoe size: 38
Shoes and bag marked: Colette, made in Italy
Condition report: Minor wear and tear, minor marks in the paintwork, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |