167 Maj Fager Akvarell på papper
Konstnär född: 1950
"Ålar vid vattnet"
Signerad: Maj Fager
Mått bildyta: 73 x 52 cm
Mått med ram: 90 x 71 cm
Maj Fager Watercolor on paper
Artist born: 1950
"Eels by the Water"
Signed: Maj Fager
Image area dimensions: 73 x 52 cm
Dimensions with frame: 90 x 71 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |