288 Handväskor Tete d'or & The Bridge 1900-tal (2 st)

1684a_8dc314e97691921_med.jpeg
  • 1684a_8dc314e97691921_sm.jpeg
  • 1684b_8dc314e97a0f255_sm.jpeg
  • 1684c_8dc314e97d3cce8_sm.jpeg
  • 1684d_8dc314e98099ba0_sm.jpeg
  • 1684e_8dc314e9839aac5_sm.jpeg

Två stycken handväskor i svart och brunt läder *Aftonväska i svart läder med lås i mässing Etikettmärk: Tete d'or, Guldhuvudet Mått: 16 x 23 cm *Axelbandsväska i brunt läder och detaljer i mässing Märkt: The Bridge, Italy Mått: 20 x 28 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar

Handbags Tete d'or & The Bridge 20th century (2 pcs) Two handbags in black and brown leather *Evening bag in black leather with brass lock Label mark: Tete d'or, The Golden Head Dimensions: 16 x 23 cm *Shoulder bag in brown leather and details in brass Marked: The Bridge, Italy Dimensions: 20 x 28 cm Condition report: Minor use- and age-based wear, marks and scratches, no other remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK