512 R+R Sweden Skulptur Brons 2000-tal
"Gymnastikballerina"
Tillverkad av patinerad brons.
Höjd: 10 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, inga övriga anmärkningar
RR Sweden Sculpture Woman Figure Bronze
"The gymnastic ballerina"
Made of patinated bronze.
Height: 10 cm
Condition: Minor wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |