552 Armbandsur Omega Automatic Geneve 1900-tal
Automatiskt urverk, Boett av rostfritt stål, Plexiglas.
Märkt: Omega Geneve.
Klockan tickar & fungerar vid enklare test.
Brunt band tillverkad av läder.
Diametermått: 35 mm
Längd band: 23 cm
Konditionsrapport: Större repor, Åldersbaserat slitage, Ej examinerat urverk, inga övriga anmärkningar.
Wristwatch Omega Automatic Geneve from the 20th century
Automatic clockwork, Stainless steel case, Plexiglas.
Tagged: Omega Geneva.
The clock works on easier test.
Brown strap made of leather.
Diameter: 35 mm
Length band: 23 cm
Condition report: Larger scratches, Age-based wear, Not examinated clockwork, No other remarks.
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |