374 Bord Mässing & glas 1980-tal USA
Soffbord med stomme i mörlaserat trä och mässing
Oktagonal bordsskiva i fasettslipat glas
Otydlig brännmärkning
Tillverkat av: Flanders Industries INC, Arkansas
Höjd: 53 cm
Top mått: 66 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar
Table Brass & glass 1980s USA
Coffee table with frame in weathered wood and brass
Octagonal table top in faceted glass
Manufactured by: Flanders Industries INC, Arkansas
Height: 53 cm
Top dimensions: 66 x 66 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, minor marks and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |