563 Breitling Callisto Chronograph Armbandsur 1900-tal
Manuellt mekaniskt urverk, kronograf, mineralglas, rostfritt stål med detaljer av guld.
Referensnummer: 80520
Levereras med etui.
Klockan går vid enklare test.
Längd: 23,5 cm
Diametermått boett: 36 mm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Skadad emalj på en sekundvisare, Slitage på etui, Inga övriga anmärkningar.
Breitling Callisto Chronograph Wristwatch from the 20th century
Manual mechanical movement, chronograph, mineral glass, stainless steel with gold details.
Reference number: 80520
Supplied with case.
The clock runs on simpler tests.
Length: 23.5 cm
Case diameter: 36 mm
Condition report: Minor scratches & wear from use, Damaged enamel on one second pointer, Wear on case, No other remarks.
Värdering | 10 000 - 12 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |