207 Hasselblad 500c/m Med objektiv & tillbehör 1900-tal
*Kamerahus Hasselblad 500c/m
*Objektiv Carl Zeiss Sonnar 5,6/250
*Objektiv Carl Zeiss Planar 1:2,8 f=80mm
*Blixt Metz 45 CT-4
*Låda samt diverse andra tillbehör
Ej funktionstestad
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Hasselblad 500c/m With lenses & accessories from the 20th century
*Camera housing Hasselblad 500c/m
*Lens Carl Zeiss Sonnar 5.6/250
*Lens Carl Zeiss Planar 1:2.8 f=80mm
*Flash Metz 45 CT-4
*Box and various other accessories
Not functionally tested
Condition report: Minor use wear, No other remarks
Värdering | 6 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |