363 Jahn Aaamodt Fåtöljer & fotpall "Air" Conform 2000-tal (2 st)
Snurrfotöljer med justerbar rygg samt höj och sänkbart nackstöd, helstoppade med grå tygklädsel och fotpall
Armstödssidor i formpressad ytfaner i svartbetsad ek, snurrfot i formguten och svartlackad aluminium
Märkta: Conform
Höjd: 101 cm
Sitthöjd: 44 cm
Bredd: 80 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Jahn Aaamodt Armchairs & footstool "Air" Conform 2000s (2 pcs)
Swivel armchairs with adjustable back and height-adjustable headrest, fully upholstered with gray fabric upholstery and footstool
Armrest sides in molded surface veneer in black stained oak, swivel base in mold gut and black lacquered aluminum
Marked: Conform
Height: 101 cm
Seat height: 44 cm
Width: 80 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 6 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |