372 Kombinationsmöbel Trä 1900-tal
Avlastningsbord / barskåp tillverkat i mörkbetsat trä
Avlastningshylla under bordsskiva samt skåp med lucka och bakomliggande hyllplan
Höjd: 70 cm
Mått bordsskiva: 43 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
---------------------------
Combination furniture Wood 20th century
Side table / bar cabinet made of dark stained wood
Shelf under table top and cabinet with door and underlying shelf
Height: 70 cm
Tabletop dimensions: 43 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.