494 Nils Partapuoli Hängsmycke sameslöjd
Nedre Soppero
Halssmycke tillverkad av björk, tenn, renhorn och tvinnat läder
Monogramsignerad: NP
Höjd: 2,7 cm
Bredd: 1,7 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------
Nils Partapuoli Sami handicraft pendant
Lower Soppero
Necklace made of birch, pewter, reindeer horn and twisted leather
Monogram signed: NP
Height: 2.7 cm
Width: 1.7 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.