257 Orientalisk matta 430X80 1900-tal
Handknuten gallerimatta tillverkad i ull och bomull
Symetrisk dekor med medaljonger mot beige botten
Mått: 430 X 80 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------
Oriental carpet 430X80 20th century
Hand-knotted gallery rug made of wool and cotton
Symmetrical decor with medallions against a beige background
Dimensions: 430 X 80 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.