477 Skulptur "Noshörning" Brons 1900-tal
Skulptur tillverkad av patinerad brons föreställande en noshörning.
Längd: 22 cm
Konditionsrapport: Märken & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Sculpture "Rhinoceros" Bronze from the 20th century
Sculpture made of patinated bronze representing a rhinoceros.
Length: 22 cm
Condition report: Marks & age-based wear, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |