397 Soffa Rokokostil 1940/50-tal
Helstoppad soffa med svängd rygg
Klädsel i röd plysch
Bredd 136 cm
Djup 48 cm
Höjd 73 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |