256 Tegsnäs Skidor Trä 1900-tal
Ett par skidor i trä.
Märkta: Tegsnäs
Längd: ca. 198 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, bruksslitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Tegsnäs Wooden Skis 20th Century
A pair of skis.
Marked: Tegsnäs
Length: about. 198 cm
Condition: Age-based wear, usage wear, scratches and marks, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |