371 Träpeidestal 1900-tal
Pelarpedistal i mörklaserat trä
Kannelerad stomme med bladdekor
Höjd: 65 cm
Diameter toppskiva: 30 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Peidestal 20th century
Pillar pedestal in dark-glazed wood
Corrugated frame with leaf decoration
Height: 65 cm
Diameter of top plate: 30 cm
Condition report: Age-based wear, scratches and marks, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |