493 Anna Ehrner "Ciconia" Skål Kosta Boda 1900-tal
Anna Ehrner född 1948
Skål tillverkad i glas tonat i blått, grönt och vitt
Signerad: Kosta Boda A. Ehrner 59718
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |