294 Axelbandsväska "Trio Bag" Céline Paris 2000-tal

3613a_8dc68336f443766_med.jpeg
  • 3613a_8dc68336f443766_sm.jpeg
  • 3613b_8dc683370322eef_sm.jpeg
  • 3613c_8dc68337112c2d2_sm.jpeg
  • 3613d_8dc6833720633de_sm.jpeg
  • 3613e_8dc683372f6537e_sm.jpeg

Handväska / axelbandsväska i grått lammskinn förgylld logotyp

Tre stycken fack kopplade med guldfärgade knappar och dragkedjor

Märkt: Céline Paris utvändigt och invändigt

Dustbag medföljer

Höjd: 15 cm

Bredd: 22 cm

Konditionsrapport: Två mindre fläckar på "baksidan", i övrigt inga anmärkningar

Shoulder bag "Trio Bag" Céline Paris 2000s

Handbag / crossbody bag in gray lambskin gilded logo

Three compartments connected with gold-colored buttons and zippers

Marked: Céline Paris exterior and interior

Dust bag included

Height: 15 cm

Width: 22 cm

Condition report: Two minor stains on the "back", otherwise no remarks

    Värdering4 000 - 5 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK