271 Gunilla Allard Soffa "Cinema" Lammhults 2000-tal

3942a_med.jpeg
  • 3942a_sm.jpeg
  • 3942b_sm.jpeg
  • 3942c_sm.jpeg
  • 3942d_sm.jpeg
  • 3942e_sm.jpeg

Soffa med stomme av förkromat stålrör och sits med nosag

Fasta och helstoppade dynor med formgjuten kallskum

Röd tygklädsel och armlän försedd med rött läder

Märkt: Lammhults

Höjd: 79 cm Bredd: ca. 160 cm Djup: ca. 70 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Gunilla Allard Sofa "Cinema" Lammhults 2000s

Sofa with frame of chrome-plated steel tube and seat with nosag

Firm and fully padded cushions with molded cold foam

Red fabric upholstery and armrests fitted with red leather

Marked: Lammhults

Height: 79 cm

Width: approx. 160 cm

Depth: approx. 70 cm

Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK