500 Kjell Engman Ljushållare Glas "Cool" 2000-tal (3st)
Konstnär född: 1946
Tre ljusstakar tillverkade av glas med invändiga bubblor.
Märkt med etikett: Kosta Boda
Höjd: 13,5, 21,5 & 30 cm
Kjell Engman Glass candle holder "Cool" from the 21th century (3pcs)
Artist born: 1946
Three candlesticks made of glass with inner bubbles.
Marked with label: Kosta Boda
Height: 13.5, 21.5 & 30 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |