302 Luftgevär "Meteor" BSA Guns Ltd UK 2000-tal

3703a_8dc7357e84c4258_med.jpeg
  • 3703a_8dc7357e84c4258_sm.jpeg
  • 3703b_8dc7357e8e872db_sm.jpeg
  • 3703c_8dc7357e9ad07d4_sm.jpeg
  • 3703d_8dc7357ea87a93c_sm.jpeg
  • 3703e_8dc7357eb59aae8_sm.jpeg
  • 3703f_8dc7357ec4e0a10_sm.jpeg
  • 3703g_8dc7357ed1d842d_sm.jpeg
  • 3703h_8dc7357edd2c1dd_sm.jpeg
  • 3703i_8dc7357ee52e6d0_sm.jpeg

Luftgäver med kikarsikte "BSA Deerhunter" 4x92

Kaliber 4,5 mm

Licensfritt

Längd: 106 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Air rifle "Meteor" BSA Guns Ltd UK 2000s

Air gun with scope "BSA Deerhunter" 4x92

Caliber 4.5 mm

License free

Length: 106 cm

Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK