382 Maria Vinka Textil "Länk" 295X148 IKEA 1999

3684a_8dc6b62cdebba86_med.jpeg
  • 3684a_8dc6b62cdebba86_sm.jpeg
  • 3684b_8dc6b62ced2dba3_sm.jpeg
  • 3684c_8dc6b62cf822dac_sm.jpeg
  • 3684d_8dc6b62d06f1d40_sm.jpeg

Tyg/metervara "Länk" designad av Maria Vinka för IKEAs PS kollektion

Märkt: PS Länk, Maria Vinka 1999

Mått: 295 x 148 cm

Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar

Maria Vinka Textile "Link" 295X148 IKEA 1999

Fabric/product by the meter "Länk" designed by Maria Vinka for IKEA's PS collection

Marked: PS Länk, Maria Vinka 1999

Dimensions: 295 x 148 cm

Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK